
Світильник PowerMaster PM-11046, 12V, 3W, 15 см, АЗП, BOX
128 ₴
- Нет в наличии
- Код: PM-11046/29462
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
PowerMaster PM-11046 - світлодіодна лампа-світильник із підключенням через автомобільний зарядний пристрій. Для живлення потрібна напруга 12 Вольт. Потужність споживання 3 Ватт. Довжина 15 сантиметрів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Power Master |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Віддалене управління | Нет |
| Габарити | 150 мм |
| Гарантия | 1 месяц |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Кольорова температура | немає даних |
| Кількість цоколів | немає |
| Монтаж | накладний |
| Напруги живлення | 12 В |
| Мощность | 3 Вт |
| Световой поток | немає даних |
| Ступінь захисту корпусу | немає |
| Тип лампы | світлодіоди |
| Цоколь | немає |
Информация для заказа
- Цена: 128 ₴


