
Монiтор DELL 27" S2721DGFA (210-AXRQ) Nano IPS Black
16 786 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-AXRQ
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Продуктивність, яка змінює правила гри. 27-дюймовий ігровий монітор Dell оснащений технологією планарной комутації для неймовірної швидкості і приголомшливою передачі кольору з будь-якого ракурсу. Швидка реакція. Завдяки своїй високій частоті оновлення 165 Гц навіть швидко рухомі об’єкти на екрані виглядають неймовірно чітко, так що ви можете реагувати швидше. Швидкість без шкоди для якості зображення. Реальний час відгуку (від сірого до сірого) становить всього 1 мс, що усуває розмиття зображення навіть під час швидкого руху. Гра без спотворень. Сертифікація сумісності NVIDIA G-SYNC Compatible і технологія AMD FreeSync Premium Pro забезпечують максимально плавний ігровий процес з підтримкою HDR і низьку затримку, усуваючи розриви екрану і уривчастість зображення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Частота обновления | 165 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 9.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 9.7 кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Нет |
| Встроенная аудиосистема | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.6х393.9х200.3 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 27" |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Изогнутый экран | плоский |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхность экрана | Нет данных |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Поворотный экран (Pivot) | есть |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | есть |
| Регулювання по висоті | є |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 29.1 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матрицы | Nano IPS |
| Тип матриці | Nano IPS |
| Цвет | Black |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 16 786 ₴





