
Монiтор Dell 27" P2723D (210-BDDX) IPS Black
12 743 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-BDDX
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дивіться більше, робіть більше: Досягніть більшого завдяки більшому екранному простору на 27-дюймовому моніторі QHD. Широкі можливості підключення: Легко підключайтеся до своїх пристроїв за допомогою DisplayPort, HDMI, 4x SuperSpeed USB 5 Гбіт/с та інших. Розроблено із турботою про здоров’я: ComfortView Plus - постійно ввімкнений вбудований екран з низьким рівнем синього світла - зменшує потенційно шкідливе випромінювання синього світла без шкоди для кольору. Просте налаштування: Навігація та налаштування параметрів екрана монітора за допомогою простого у використанні джойстика. Рухається з вами: Оптимізуйте орієнтацію монітора, нахиляючи, повертаючи та регулюючи висоту до максимум 150 мм. Розширена ефективність: Тристороння ультратонка рамка дозволяє насолоджуватися безперервним переглядом вашого контенту на кількох моніторах, а ви можете підвищити свою продуктивність до 21% за допомогою двох моніторів. Консистенція кольору входить до стандартної комплектації: Насолоджуйтесь послідовними яскравими кольорами при широкому куті огляду завдяки технології In-Plane Switching (IPS). З охопленням 99% sRGB ви отримуєте точні відтінки прямо з коробки. Продуктивно на кожному рівні: Easy Arrange дозволяє легко розміщувати кілька додатків на одному або кількох екранах з 38 встановленими розділами вікон та можливістю персоналізувати до п’яти вікон, що дає вам покращені можливості багатозадачності. Безшовні переходи: Функція автоматичного відновлення запам’ятовує, де ви зупинилися, тому програми повернуться туди, де ви залишили їх, навіть після того, як ви відключилися від мережі. Ключ до зручності: Клавіші швидкого доступу можуть заощадити ще більше часу, дозволяючи легко налаштовувати параметри управління дисплеєм, щоб ви могли швидше приступити до роботи. Додаткові способи керування: Звіти про управління активами дозволяють ІТ-менеджерам швидко збирати та відстежувати інформацію про монітори, а також налаштовувати кілька моніторів одночасно за допомогою одного налаштування. Екологічні стандарти: У конструкції цього монітора на 85% використовується пластик PCR (перероблений після споживання), він відповідає останнім екологічним стандартам, таким як EnergyStar та TCO Certified Edge, а також зареєстрований EPEAT Gold. Екологічна упаковка: Комерційні монітори Dell, розроблені з турботою про навколишнє середовище, поставляються в картонній упаковці, що повністю переробляється. Енергозбереження: Економте енергію з PowerNap - функцією, яка затемняє або переводить монітор у сплячий режим, коли він не використовується.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 6.76 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.6х535.2х190.1 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.2 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 21 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 12 743 ₴







