
Смартфон Xiaomi Redmi 10 2022 6/128GB Dual Sim Carbon Grey w/o NFC_EU_
7 035 ₴
- Нет в наличии
- Код: Redmi 10 Grey w/o NFC_
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Новий рівень фотографії Квадрокамера Redmi 10 зі штучним інтелектом відмінно пристосована для будь-яких сценаріїв зйомки, будь то апетитна страва в ресторані або гірські пейзажі, що вражають уяву. Головний модуль із надвисокою роздільною здатністю 50 Мп дозволить розглянути все в деталях, а три додаткові об'єктиви допоможуть зосередитися на різних нюансах. Просто наведіть камеру на те, що вам сподобалося і фотографуйте на втіху. Покажіть більше З Xiaomi Redmi 10 ваші селфі стануть ще різноманітнішими. Знімайте себе в будь-який час або робіть панорамні групові селфі з друзями, в яких ніхто не залишиться за кадром. Новий рівень досвіду. Більш плавне прокручування Дисплей з діагоналлю 6,5 дюйми та роздільною здатністю FHD+ (2400x1080 пікселів) дозволить вам з комфортом дивитися відео, грати або читати. А завдяки високій частоті оновлення 90 Гц ви можете насолоджуватися більш плавним переглядом сторінок у соцмережах та швидким прокручуванням під час ігор. Енергозберігаючий режим AdaptiveSync Redmi 10 також отримав функцію AdaptiveSync, яка зазвичай доступна тільки на флагманських телефонах. Вона автоматично зіставляє частоту оновлення із частотою кадрів контенту, підлаштовуючи швидкість оновлення екрана під поточні завдання. Це забезпечує баланс між плавністю відтворення відео або прокручування сторінок і терміном автономної роботи телефону. Новий рівень потужності Redmi 10 став першим телефоном, який одержав новий 8-ядерний процесор MediaTek Helio G88. Цей сучасний чіп розганяється до максимальної тактової частоти 2 ГГц, дозволяє отримувати чіткіші фотографії та помітно покращити ігровий процес. Тому смартфон відмінно пристосований до будь-яких завдань. Динаміки, які вражають Завдяки потужним стереодинамікам, розташованим на верхній та нижній гранях, ви зможете слухати музику прямо зі свого телефону та насолоджуватися чітким, гучним звуком щоразу. Енергія, якої вистачить надовго У батареї Redmi 10 ємністю 5000 мАг достатньо енергії, щоб легко впоратися з повсякденними завданнями. Зокрема, одного заряду вистачить на 16 години прослуховування музики, 22 години перегляду відео або 178 годин дзвінків. Крім того, ви зможете миттєво заряджати свій смартфон за допомогою швидкої 18-ватної зарядки або скористатися зворотним заряджанням потужністю 9 Вт для підживлення інших своїх гаджетів від телефону.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Цвет | Серый |
| Тип матрицы | IPS |
| Материал корпуса | Пластик + стекло |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio G88 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 181 г |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.95х75.53х8.92 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.5 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | Сірий |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | Пластик + стекло |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 50+8+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Процесор | MediaTek Helio G88 |
| Підтримка SD-карти | 512 ГБ |
| Роздільна здатність | 2400 x 1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 7 035 ₴










