
Смартфон Tecno Spark Go 2023 (BF7) 4/64GB Dual Sim Endless Black (4895180793011)
3 205 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4895180793011
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Великий об'єм пам'яті телефону та до 7 Гб оперативної пам'яті RAM Багатозадачність, стабільна робота. Завантажуйте улюблену музику та відео, зберігайте безліч фотографій, не переймаючись за обсяг пам'яті. Нові можливості оперативної пам'яті 2.0 дають змогу розширити її ще до 3 ГБ. Та забезпечують плавну і швидку роботу телефону. Великий екран 6,6’’ (16,66 см) з HD-дисплеєм Забезпечує повне занурення у світ візуальної насолоди. Інтелектуальне регулювання яскравості і режим захисту очей, щоб запобігти їх втомі. Подвійна основна камера зі штучним інтелектом Подвійна фіксація моментів. Фіксуйте найкращі моменти, закарбуйте кожну мить вашого життя завдяки основній камері з діафрагмою F1.85+F2.0 та допоміжній камері зі штучним інтелектом Велика ємність акумулятора 5000 мА/год (роз'єм Type-C) Легке заряджання, тривалий час роботи. Тривалий час автономної роботи, щоб ви могли користуватися телефоном, не хвилюючись про рівень заряду акумулятора. Універсальний роз'єм USB Type-C забезпечує швидке, безпечне та ефективне заряджання. Подвійне інтелектуальне розблокування Подвійний спосіб, миттєва робота. Face ID та розблокування за допомогою відбитка пальця на задній панелі смартфону. Два способи розумного розблокування, що забезпечують безперебійну роботу. Трендовий геометричний дизайн Продемонструйте свій витончений смак. Стильний дизайн, натхненний природою. Немов промені сонця, що пробиваються крізь хмари, переломлюючись, та даруючи відчуття спокою і гармонії. Сучасний дизайн камери з подвійним кільцем Надзвичайний вигляд, покращені характеристики. Збільшені об'єктиви основної камери і високопродуктивна допоміжна камера забезпечують виняткову якість зображення Квадратна форма 2.0 Новий прорив у дизайні тонких корпусів. Товщина — всього 8,9 мм. Вигнуті форми тепер замінено на прямокутні та гладенькі. Сучасні та приємні на дотик Акумулятор Тривалий час автономної роботи Максимальне енергозбереження Інтелектуальні сценарії довготривалої роботи IDA Engine V2.1 Зв’язок у ліфтах на 20% Зв’язок у метро на 30% Зв’язок у підвалах на 30% Очищення пам’яті Глибоке очищення смартфону одним натисканням від всіх непотрібних даних Видалення застарілих зображень, відео та аудіо Швидка очистка даних додатків, що часто використовуються Очищення SD-карти пам’яті5Стиснення зображень/відео, щоб звільнити більше місця у сховищі. Технологія Linkbooming Попрощайтеся із затримками. Тепер ще швидше на 25% для ваших відео, новин та ігор.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | немає даних кг |
| Встроенная память | 64Гб |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.9 x 75.5 x 8.9 мм |
| Гарантия | 13 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.56" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативная память | 4 ГБ |
| Основна камера | 13 Мп+AI Сam |
| Мощность зарядки | 10 Вт |
| Процессор | MediaTek Helio A22 (2.0 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 256 ГБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | немає |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Роздільна здатність дисплея | 1600х720 |
| Серия | Tecno Spark Go |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 2.0 ГГц |
| Быстрая зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 3 205 ₴









