
Смартфон Realme C30s 2/32GB Dual Sim Blue
3 348 ₴
- Нет в наличии
- Код: Realme C30s 2/32GB Blue
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ультратонкий. Ультралегкий. Практичність з усіх боків. Неймовірно тонкий корпус товщиною всього 8.5 мм та вагою близько 186 грамів забезпечує користувачу комфорт та надійність. Цей смартфон можна без проблем утримувати в руці дуже довго, без усякої втоми. realme C30s має плоскі краї та задню панель з інноваційним мікротекстурним дизайном. Нанесені за допомогою лазерного гравіювання невеликі, але численні борозенки перешкоджають ковзанню телефону в руці та появі на його поверхні відбитків пальців. Тому користуватися смартфоном буде набагато зручніше. 6.5-дюймовий дисплей. Прекрасний огляд для відео та ігор. realme C30s оснащений 6.5-дюймовим повноекранним дисплеєм, що забезпечує користувачам захоплюючий досвід перегляду. Завдяки співвідношенню екрана до корпусу, що становить 88.7%, і 16.7 мільйонам кольорів він забезпечує чудовий огляд, а також яскраву та барвисту картинку для комфортнішого перегляду відео, ігор або пошуку інформації в мережі. Ефективний 8-ядерний процесор. Хороша продуктивність. Обладнаний 8-ядерним процесором, realme C30s забезпечує своїм користувачам надзвичайно плавну роботу та стабільну продуктивність день у день. Потужна батарея на 5000 мА*г Завдяки масивній батареї ємністю 5000 мА*г (типова) ви зможете насолоджуватися довгим годинником розваг. Дивіться відео, грайте або спілкуйтеся з друзями весь день безперервно. Ультраекономічний режим заряду (Ultra Saving Mode) прийде вам на допомогу в ті моменти, коли вам необхідно залишатися на зв’язку, а заряд акумулятора вже добігає кінця. Навіть якщо у вас залишилося лише 5%, ви зможете користуватися всіма необхідними функціями смартфона ще досить довго. 5 мегапіксельну основну камеру зі штучним інтелектом, за допомогою якої вони можуть сфотографувати всю красу навколишнього світу. У яскравих фарбах та деталях. Смартфон також оснащений 5-мегапіксельною селфі-камерою. Вона допоможе вам відобразити найкращі моменти, які ви проводите зі своїми близькими і зберегти на згадку більше важливих миттєвостей. Бічний сканер відбитків пальців Однією з ключових особливостей realme C30s є бічний датчик відбитків пальців. Він дозволяє надійно захистити вашу конфіденційну інформацію та здатний розблокувати смартфон менше ніж за 1 секунду завдяки вдосконаленому алгоритму розпізнавання відбитків пальців. Розширені можливості Потрійний слот для SIM-карток дає вам ще більше можливостей для оптимізації смартфона. У ньому є місце для двох SIM-карт та карти microSD, що дозволяє використовувати відразу кілька операторів мобільного зв’язку та розширити внутрішню пам’ять до 1 Тб, щоб зберігати все необхідне у своєму телефоні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Realme |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 186 г кг |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.2х75.7х8.5 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.5 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Цвет | Лазурный |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 2 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 8 Мп |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Процессор | Spreadtrum SC9863 (1.6 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 1.6 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 3 348 ₴











