
Селфі-монопод ACCLAB AL-ST02BT Black (1283126511554)
255 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1283126511554
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Селфі-палиця/трипод для телефонів з пультом дистанційного керування Bluetooth - це з’єднання класичного селфі-монопода зі стійкою трипод. Довжина в розкладеному стані: 70 см. Довжина в складеному вигляді: 18.6 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acclab |
| Тип | Монопод |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | - |
| Гарантия | 1 месяц |
| Длина в сложенном виде | 18.6 см |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Цвет | Black |
| Максимальная длина | 70 см |
| Материал | Пластик, метал |
| Минимальная длина | 18.6 см |
| Нагрузка | немає даних |
| Подключение | Bluetooth |
| Радиус действия | немає даних |
| Тип подключения | Bluetooth |
| Управление | Кнопка |
Информация для заказа
- Цена: 255 ₴



