
Зарядна станція Stark T200 Pro (241000192)
10 493 ₴
- Нет в наличии
- Код: 241000192
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Універсальна зарядна станція для дому, дачі, відпочинку на природі. Може бути джерелом живлення для мережевих приладів, а також заряджати дрібну портативну техніку (телефони, планшети, блютус колонки) в режимі повербанка. Зарядна станція забезпечена монохромним LCD-дисплеем для відображення поточної інформації про режим роботи: відображається рівень заряду станціі, час роботи до повної розрядки, який автоматично розраховується на основі заряду батареї та потужності споживання підключених приладів в режимі реального часу, інформація про помилку якщо рівень споживання приладів вищий за потужність станції. Зарядна станція побудована на базі літій-іонних акумуляторів, завдяки чому вона має великий ресурс роботи, відсутня саморозрядка, та ефект пам’яті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-роз'єм | 2 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Емкость | 225 Вт/г |
| Ємність, Вт*г | 222 |
| Ємність, мА*г | 62400 |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 90 Вт |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вес | 2.32 кг кг |
| Вихід USB (1) | 5 В |
| Вихід USB (2) | 5 В |
| Вихід USB (3) | 5 В/2.1 А |
| Вихід USB (4) | 5 В/1 А |
| Вихід USB (5) | немає |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/2.4А; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 60 Вт; 1 х 18 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В/5А |
| Вихід прикурювача | - |
| Водонепроницаемый корпус | немає |
| Габарити | 210 х 123 х 139 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Нет |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення (зарядка) від | сети |
| Життєвий цикл | 1000+ циклів |
| Заряджання від USB | Нет |
| Заряджання від акумулятора | Нет |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрева | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 1 х 220 В |
| Кабель у комплекті | є |
| Колеса | немає |
| Количество USB-портов | 4 |
| Фонарик | є |
| Максимальна вхідна потужність | 135 Вт |
| Номинальная мощность | 225 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 9 шт |
| Прикурювач | немає |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Подсветка | Без подсветки |
| Пиковая мощность | 444 Вт |
| Рабочая температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 /24 В |
| Розміри | 210 х 139 х 123 мм |
| Ручка для переноса | є |
| сонячна панель | 135 Вт |
| Технология | літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія заряджання | Power Delivery |
| Тип | Зарядная станция |
| Тип акумуляторів | Lithium NCM |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | 2.5 год |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | 2.5 год |
| Час повної зарядки | 5 - 6 год |
| Быстрая зарядка | є |
| Швидке заряджання батареї | немає |
Информация для заказа
- Цена: 10 493 ₴









