Дизайн Модель значно поліпшила свій зовнішній вигляд. Корпус із пластику виглядає цілком пристойно. Лицьова панель умістила великий дисплей з вбудованою фронталкою. Дактилоскопічний сканер знаходиться на бічній грані. Ззаду розмістили вертикальний модуль основної камери. Дисплей За своєю ціною девайс пропонує шикарне зображення. Відмінна LCD IPS-матриця з діагоналлю 6.39 дюйма з роздільною здатністю 720х1520рх. Зважившись витратити свої кровні і купити смартфон Blackview A90, ви отримаєте якісну, для своєї ціни, деталізацію, запас яскравості, відмінну чіткості і глибокі відтінки. Продуктивність Телефон недорогий, проте він працює на досить потужному чипі - MediaTek Helio P60 (MT6771). Разом з графікою Mali-G72 і 4 Гб оперативної пам’яті може здивувати по своїй ціні. Нехай він і не подарує високу потужність, але для своїх завдань буде прекрасним помічником. Вирішивши купити Blackview A90, ви отримаєте гаджет з вбудованим сховищем 64Гб з підтримкою гібридного слота SIM / SD-карт. Акумулятор Батарея ємністю 4250мАч, завдяки гарній оптимізації надає до доби автономності, а швидка зарядка на 55W оперативно відновить енергію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Красный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 4250 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | немає |
| Вес | 185 г кг |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 166.3х77.6х8.8 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.39" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 12 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процессор | MediaTek Helio P60 (2.0 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Разрешение | 1520 x 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 2.0 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 3 962 ₴



