
Смартфон Blackview A55 3/16GB Dual Sim Summer Mojito EU_
2 813 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Чудові види на великому екрані Вирушайте в свою наступну неймовірну та захоплюючу візуальну подорож на великому 6,528-дюймовому дисплеї з шовковистою гладкістю та швидкою реакцією. Роздільна здатність високої чіткості забезпечує яскравість реального світу, яка вас дуже зачаровує. Акумулятор 4780 мАг Працюйте довше, заряджайте менше Під капотом A55 вбудований акумулятор вище за середній, і він виявляється потужною електростанцією, яка постійно заряджає вас, забезпечуючи більше одного дня регулярного використання. Навіть якщо ви активний користувач смартфону, він все одно триває довше, ніж ви можете очікувати.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 4780 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 196 г кг |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.5x76.7x9.1 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.53 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Цвет | синьо-зелений |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 16 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 3 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 8 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процессор | MediaTek MT6761V |
| Підтримка SD-карти | 64 ГБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 2.0 ГГц |
| Быстрая зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 2 813 ₴








