
Смартфон Blackview BV6600 Pro 4/64GB Dual Sim Black EU_
6 224 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Blackview BV6600 Pro - найдешевший захищений смартфон із тепловізором. Дійсно, говорячи про технологічність, Blackview BV6600 Pro це перший захищений смартфон середнього цінового сегмента з тепловізором. Від моделі без приставки Pro ця версія відрізняється не тільки наявністю датчика, а й багатьом іншим. Тут більш продуктивний процесор, новіша операційна система - це нова модель у впізнаваному корпусі, і ніяк не менше! Оновлене залізо – приємний досвід використання. У Blackview BV6600 Pro Black вже встановлений процесор Helio P35, який має мінімальне енергоспоживання, а також продуктивність на середньому рівні. На практиці це дає плавну роботу самого девайсу, можливість грати в сучасні ігри, і звичайно - працювати тепловізору коректно. Цей процесор 8-ядерний, яке частота 2.3 ГГц - це вирішує багато питань. Варто також відзначити, що операційна система тут Android 11, є NFC! Як працює тепловізор? Модуль вимірювання температури оточення – річ корисна. З його допомогою можна відстежувати витік теплого або холодного повітря з приміщення, у темряві можна бачити обриси об’єктів, наприклад - теплі мотори або інші технічні речі, а ще можна бачити диких тварин у температурному спектрі. Ця річ раніше була прерогативою лише флагманів, а зараз це є і у Blackview BV6600 Pro! Крутий дизайн, захищений корпус, практичне залізо. Встановлено у Blackview BV6600 Pro 64 Гб постійної пам’яті та 4 Гб оперативної, яка у зв’язці з процесором дає відмінну плавність роботи. Також важливою фішкою моделі є акумулятор ємністю 8580 мАг. Його вистачає майже на 3 дні, і при цьому вага девайсу 325 г – не найбільша серед конкурентів. Маючи компактні розміри та значні параметри Ви отримуєте ідеальний смартфон із тепловізором за скромні гроші, це дуже гарний варіант для придбання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio P35 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 8580 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | немає |
| Вес | 325 г кг |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 159х79.4х18 мм |
| Гарантия | 3 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 5.7 |
| Захист від пилу і вологи | IP68 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 16+5 Мп |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 128 ГБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Разрешение | 1440x720 |
| Серия | Blackview BV6600 Pro |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 2.3 |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 6 224 ₴











