Технологія FreezerShield забезпечує оптимальну експлуатацію морозильної камери при мінусовій температурі навколишнього середовища (до -15 °C). ТРИ РЕЖИМУ РОБОТИ: Охолодження, Замороження, Супер Замороження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vestfrost |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 36 год |
| Вес | 32 кг кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 95,5х85х62,5 см |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Энергопотребление | немає даних |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | немає |
| Полезный объем | 230 л |
| Кількість полиць/секцій | 1 |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие подсветки | є |
| Об'єм корисний | 230 л |
| Перевішування дверцят | немає |
| Мощность замораживания | 10.6 кг/добу |
| Режим суперзаморожування | є |
| Уровень шума | немає даних |
| Сигналізація відчинених дверей | немає |
| Система розморожування | ручная |
| Система управления | електромеханічна |
| Тип | Сундук |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип управления | електромеханічне |
| Швидке заморожування | є |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 10 019 ₴








