
Смартфон Blackview BV4900S 2/32GB Dual Sim Black EU_
3 224 ₴
- Нет в наличии
- Код: BV4900S 2/32GB EU_
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Надійний та міцний Незважаючи на те, що це «броньовик», виглядає Blackview BV4900s стильно та ергономічно. У гаджета зручний, невеликий корпус із прогумованими гранями, об’єктив на задній панелі та дисплей в акуратній рамці, розмовний динамік, датчик наближення та фронтальна камера. Екран нового покоління IPS матриця та 5.7-дюймовий дисплей подарує вам насичені та яскраві відтінки, а роздільна здатність у 1440x720рх – забезпечить непогану якість зображення, тому можете сміливо купити гаджет, тим більше що ціна його не завищена. Продуктивність Blackview BV4900s працює з операційною системою Android 11, щоб ви були забезпечені найновішими програмами, зручним інтерфейсом та функціональними утилітами. Навантаження обробляють чіпсет Unisoc SC9863A та 2Гб оперативної пам’яті, а за графіку відповідає відеопроцесор PowerVR GE8322. Небувала автономність 5580мАг має ємність батареї у смартфона, тому Blackview BV4900s автономно працюватиме протягом двох днів. Камера для ідеальних знімків Камера на 8Мп, з їх допомогою можна зробити непогані фото. Фронтальний об’єктив має 5Мп, за його допомогою можна спілкуватися по відео зв’язку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик+резина |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 5580 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 261 г кг |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 157.5x78.1x13.7 мм |
| Гарантия | 3 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 5.7 |
| Захист від пилу і вологи | IP68 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 2 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 8 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процессор | Unisoc SC9863A (1.6 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 128 ГБ |
| Разрешение | 1440x720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 4x1.6 ГГц + 4x1.2 ГГц |
| Быстрая зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 3 224 ₴



