
Смартфон Blackview A80S 4/64GB Dual Sim Red EU_
3 643 ₴
- Нет в наличии
- Код: A80S 4/64GB Red EU_
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Blackview A80S - смартфон початкового рівня, який поєднує в собі приємний дизайн і непоганий рівень оснащення. Завдяки безрамковому виконанню і яскравим кольорам корпусу він може припасти до душі практично будь-кому. Blackview A80S оснащується 6,21-дюймовим IPS екраном з роздільною здатністю 1520х720 пікселів і співвідношенням сторін 19: 9. Основна камера складається з модулів на 13, 2 і пари по 0,3 МП. Фронтальна при цьому має 5 МП сенсор і встановлюється в мініатюрному каплевидному вирізі. Комфортна швидкість роботи Blackview A80S досягається завдяки 8-ядерному процесору MediaTek MT6762V.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Красный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio A25 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 4200 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 180 г кг |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 157.6x76.3x8.8 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.22" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 13+2+0.3+0.3 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Разрешение | 1520 x 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 4x1.8 ГГц + 4x1.5 ГГц |
| Быстрая зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 3 643 ₴


