
Смартфон Blackview BL5000 8/128GB Dual Sim Black EU_
8 517 ₴
- Нет в наличии
- Код: BL5000 8/128GB Black EU_
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Швидка 30Вт зарядка та бездротова зарядка Миттєва підзарядка Всього за 10 хвилин акумулятор Blackview BL5000 ємністю 4980мАч до 22%, і Ви вже готові до нових випробувань у грі. Великий акумулятор забезпечує ігри протягом цілого дня. Доопрацьована система камер Дозволяє знімати як профі Збільшений кут огляду до 125°. Величезний приріст у швидкості фокусування та кількості освітлення, що приймається. Знімайте під водою режим підводної зйомки. Blackview BL5000 дозволяє робити чудові кадри, всі залежно від ситуації, знімайте вдень і вночі, під водою або панорами гір. Відмінний компаньйон у подорожах Blackview BL5000 досить міцний і витримає екстремальні прояви природи, забезпечить найвищу продуктивність в іграх, володіє чудовою камерою для подорожей та великим акумулятором.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek MT6833 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 4980 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | немає |
| Вес | 270 г кг |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164х80х12.8 мм |
| Гарантия | 3 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.36" |
| Захист від пилу і вологи | IP69K |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 16+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Підтримка SD-карти | без підтримки SD-карти |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Разрешение | 2300х1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 8 517 ₴





