
Смартфон Blackview A80 2/16GB Dual Sim Interstellar Black EU_
2 384 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Blackview випустила смартфон, який відзначився дуже привабливим дизайном і непоганою якістю збірки, купити цей смартфон можна абсолютно недорого, а які ще плюси є у гаджета, ви дізнаєтеся з огляду від інтернет-магазину Світ смартфонів. Дизайн Смартфон виготовлений з металу і пластмаси, на задній стороні у нього гарний круглий модуль для камер і сканер відбитків пальців. Виглядає смартфон Blackview A80 практично, як флагман, особливо за рахунок Безрамковий екрану з круглою вставкою під фронтальну камеру, при цьому його ціна на низькому рівні. Купити Blackview A80 в Україні ви зможете в червоному, блакитному або чорному кольорі. Екран Дисплей смартфона по-справжньому великий, 6.21 дюйм, а під його роздільну здатність всього 1560x720рх, для якісного зображення цього буде достатньо, але на деталізацію розраховувати не варто. Зате кольору і контрастність у смартфона на високому рівні, завдяки IPS матриці, ви можете купити смартфон і насолоджуватися яскравими колірними відтінками. Продуктивність Незважаючи на те що ціна Blackview A80 невисока, смартфон зможе працювати досить потужно. Пам’ять пристрою склала 2 \ 16Гб, якщо ви хочете зберігати багато файлів і програм, то доведеться купити карту пам’яті, яка значно розширить сховище. Акумулятор Великий плюс для Blackview A80 це його батарея з ємністю 4200мАч, вона забезпечить дві доби активної роботи пристрою без потреби відновлювати енергію. Камери У основної камери дозвіл 13Мп, а фронтальна отримала 5Мп. Не можна сказати, що фото і відео будуть високої якості, але гідний знімки з мінімальною кількістю «шумів» цей гаджет може забезпечити.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Black |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Процессор | MediaTek MT6737 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | Нет |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 4200 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | 180 г кг |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 157.6x76.3x8.8 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.21" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | Нет |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 4 |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 16 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 2 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 16 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 13+2+0.3+0.3 Мп |
| Основная камера | 13+2+0.3+0.3 Мп |
| Поддержка SD-карты | 128 ГБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 128 ГБ |
| Разрешение | 1560 x 720 |
| Разъем | Micro-USB |
| Серия | Blackview A80 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 1.25 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 2 384 ₴







