
Смартфон Xiaomi Poco M5S 6/128GB Dual Sim Yellow
7 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: Poco M5S 6/128GB Yellow
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
64-мегапіксельна камера Зафіксуйте чудові моменти 64-мегапіксельна камера з високою роздільною здатністю створює захоплюючі дух кристально чисті зображення. Чіткість та кольори додатково покращені передовим алгоритмом на основі штучного інтелекту, що дозволяє вам експериментувати, як ніколи раніше. 6,43-дюймовий AMOLED-дисплей Кращий у своєму класі AMOLED DotDisplay з високою чіткістю, приголомшливими кольорами та приголомшливою яскравістю забезпечує найкраще візуальне сприйняття. Подвійні динаміки Іммерсивний звук Дизайн із двома динаміками, стереофонічний об’ємний звук дозволяють вам насолоджуватися захоплюючими враженнями під час розваг. MediaTek Helio G95 Високопродуктивний восьмиядерний процесор POCO M5s оснащений восьмиядерним процесором MediaTek Helio G95, який використовує два високопродуктивних ядра Cortex-A76, доповнених потужним графічним процесором Mali-G76 MC4.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Цвет | Желтый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Mediatek Helio G95 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 178.8 г кг |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 160.64х74.5х8.29 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.43 |
| Захист від пилу і вологи | IP53 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 64+8+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 2400 x 1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 2x2.05 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 7 499 ₴










