Представляємо нашу найновішу лінійку Smart TV KIVI 2022 Ця серія втілює наш найкращий досвід, а моделі мають більше переваг і можливостей. Мінімалістичний дизайн гармонійно поєднано з високотехнологічними екранами, що дарують зображення чудової якості. Ще більше контенту Для нової лінійки Kivi Smart TV 2022 використовується найсучасніший потужний процесор, потенціал якого на 30% перевищує можливості середньостатистичного чіпа. Платформа дозволяє обробляти безліч функцій та великі обсяги інформації, зберігаючи швидкодію на кожному етапі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 400x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 7 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 43" |
| Колірне виконання | черный |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 958x558х72 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/DVB-C |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 12 023 ₴









