
Монітор ASUS 15.6" MB16ACV (90LM0381-B01370) IPS Black
10 590 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM0381-B01370
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Елегантний та портативний дизайн ASUS ZenScreen MB16ACV ідеально підходить для життя у дорозі. Цей витончений портативний дисплей важить всього 0,83 кг і має тонкий профіль товщиною 10,5 мм, тому він легко поміщається в будь-якій дорожній сумці і готовий до роботи у будь-який час та в будь-якому місці. Один кабель – це все, що вам потрібно ZenScreen MB16ACV використовує інноваційне гібридне сигнальне з'єднання USB-C, яке обробляє як живлення, так і відеосигнали. Його двостороння конструкція USB-C дозволяє швидко підключатися до сумісних пристроїв. Працюйте з комфортом Відкидна підставка утримує монітор на будь-якій плоскій поверхні, що дозволяє легко регулювати кут нахилу, щоб забезпечити зручні кути огляду та робоче положення. Отвір з різьбленням ¼ дюйма в задній частині монітора дозволяє легко прикріпити ZenScreen MB16ACV до звичайного штатива 2 або столу. Ефективна робота в портретному та ландшафтному режимах За допомогою програмного забезпечення ASUS DisplayWidget 3 ZenScreen MB16ACV може автоматично визначати свою орієнтацію та перемикати дисплей між альбомним та портретним режимами при підключенні до ноутбука. Альбомний режим ідеально підходить для презентацій та електронних таблиць, а портретний режим забезпечує ідеальний перегляд таких об'єктів, як документи, книги або веб-сайти. Вбудована антибактеріальна обробка для вашої безпеки Запатентована антибактеріальна обробка іонним сріблом, вбудована в лицьову та задню частину ZenScreen MB16ACV, забезпечує тривалий захист, пригнічуючи до 99,9% зростання та прилипання бактерій, щоб підтримувати чистоту та гігієнічність ключових областей монітора. Це потенційно знижує поширення шкідливих бактерій, тому ви можете почуватися в безпеці, працюючи в дорозі. Розширте свій робочий простір Панель IPS з роздільною здатністю FHD (1920 x 1080) забезпечує приголомшливе зображення та кути огляду 178°, гарантуючи чудові кольори та контрастність навіть при погляді на екран з нецентрального положення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | відсутній |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 0.83 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 359.7x224.8x10.5 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | USB Type-C |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 15.6" WXGA (1366х768) |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 800:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | Нет |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 15 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 10 590 ₴











