
Монiтор ASUS 17.3" ROG Strix XG17AHPE Black
26 380 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM05G1-B02170
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
17,3-портативний портативний ігровий IPS-монітор з роздільною здатністю FHD, високою швидкістю оновлення (240 Гц) і адаптивною синхронізацією. Вбудований акумулятор ємністю 7800 мА / год: до 3 годин автономної роботи при частоті оновлення екрану в 240 Гц і прискорена підзарядка (1 година підзарядки вистачить на 2 години роботи при 240 Гц).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 1.76 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 399.09х250.51х9.95 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB Type-C |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 17.3" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | Нет |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х1 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 10 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 3 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 26 380 ₴









