
Монiтор портативний Asus 15.6" MB16AP (90LM0381-B02170) IPS Dark Gray
9 945 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM0381-B02170
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Монітор ASUS MB16AP призначений для мобільних користувачів, роблячи їх роботу ще більш продуктивною. Він є першим в світі портативним монітором, який отримує напругу живлення через роз"єм USB Type-C. Монітор сумісний з інноваційними ноутбуками від провідних виробників. При товщині всього 8 мм і масі 850 грамів MB16AP є найлегшим у світі 15,6-дюймовим портативним монітором. Оборотна конструкція USB-C будь-якого типу забезпечує швидке та безпроблемне підключення до будь-якого пристрою. IPS-екран з широкими кутами огляду MB16AP може похвалитися чудовим дисплеєм формату Full HD (1920x1080 точок). Завдяки технології IPS зображення не зазнає будь-яких спотворень кольору при зміні кута, під яким користувач дивиться на екран. Фільтрація синього світла В даному моніторі реалізована функція фільтрації синього світла ASUS Ultra-Low Blue Light для підвищення комфорту при читанні та зниження шкідливого впливу цієї складової видимого спектру на зір. Ступінь фільтрації задається в екранному меню та може досягати 70%. Мінімізація мерехтіння екрану Для усунення мерехтіння екрану в моніторі MB169АP застосована технологія Flicker-free. Бездоганна реалізація цієї технології підтверджена сертифікатом лабораторії TUV Rheinland.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | відсутній |
| Kensington Lock | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 0.85 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 359.7x226.4x8.0 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | USB Type-C |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 15.6" WXGA (1366х768) |
| Контрастность | 800:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | Нет |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 9 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 220 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 9 945 ₴









