Портативний USB-монітор ASUS ZenScreen MB16ACE: 15,6 ", Full-HD, гібридний інтерфейс, підтримка USB Type-C, відсутність мерехтіння, фільтрація синього світла, покриття антивідблиску Гібридний інтерфейс: подача живлення і відеосигналу по єдиному кабелю, підключення до роз’єму USB Type-C або Type-A Автоматична зміна орієнтації зображення при зміні положення екрану 15,6-дюймовий IPS-екран з покриттям антивідблиску і роздільною здатністю Full-HD Складаний чохол в комплекті: може використовуватися як підставка для монітора при будь-якої орієнтації екрану Технології мінімізації мерехтіння екрану і фільтрації синього світла, сертифіковані лабораторією TUV Rheinland
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Размеры | |
| Вес | 0.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вага | 0.8 кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 359.7x226.4x8 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | USB Type-C |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 15.6" WXGA (1366х768) |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 800:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | Нет |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 8 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 9 609 ₴





