
Монiтор ASUS 23.8" VG24VQ1B (90LM0730-B01170) VA Curved Black
6 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM0730-B01170
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
23,8-дюймовий ігровий монітор Full HD (1920x1080) 1500R із надшвидкою частотою оновлення 165 Гц, призначений для професійних геймерів і захоплюючого ігрового процесу Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) забезпечує час відгуку 1 мс (MPRT) разом із адаптивною синхронізацією, усуваючи ореоли та розриви для чітких ігрових зображень із високою частотою кадрів. Технологія FreeSync Premium для усунення розривів екрана та переривчастої частоти кадрів Shadow Boost покращує деталі зображення в темних областях, освітлюючи сцени без надмірної експозиції яскравих ділянок Вихід Full HD (1920 X 1080) при 120 Гц на PS5 і Xbox Series X/S
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Размеры | |
| Вес | 3.48 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 3.48 кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 537.64х403.09х200 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 21 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | VA |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 6 999 ₴











