
Монітор ASUS 29.5" VG30VQL1A (90LM07Q0-B01E70) VA Black Curved
14 399 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM07Q0-B01E70
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
TUF Gaming VG30VQL1A – це 29,5-дюймовий вигнутий (кривизна 1500R) монітор із роздільною здатністю WFHD (2560 x 1080), високою частотою оновлення (200 Гц) і низьким часом відгуку (1 мс за методом MPRT). Він підтримує ексклюзивну технологію Extreme Low Motion Blur (ELMB) і технологію адаптивної синхронізації AMD FreeSync Premium, які покращують якість зображення в динамічних ігрових сценах. Крім того, монітор підтримує також технологію High Dynamic Range (формат HDR10) і відтворює 127% колірної гами sRGB, що означає чудову контрастність і реалістичні кольори.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 7 кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 703х516х215 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 29.5" |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 28 Вт |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 200 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 14 399 ₴








