
Монітор Asus 27" VG27VQM (90LM0510-B03E70) VA Black Curved 240Hz
8 884 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM0510-B03E70
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
TUF Gaming VG27VQM – це 27-дюймовий ігровий монітор із роздільною здатністю FHD (1920 x 1080), вигнутою (1500R) панеллю, надвисокою частотою оновлення (240 Гц) і низьким часом відгуку (1 мс за методом MPRT). Він підтримує ексклюзивну технологію Extreme Low Motion Blur (ELMB) і технологію адаптивної синхронізації AMD FreeSync™ Premium, які покращують якість зображення в динамічних ігрових сценах. Крім того, монітор підтримує також технологію High Dynamic Range (формат HDR10) і відтворює 105% колірної гами sRGB, що означає чудову контрастність і реалістичні кольори. 27-дюймовий монітор із вигнутим екраном (1500R), роздільною здатністю Full HD (1920х1080) і високою частотою оновлення (165 Гц) для професійних кіберспортсменів і захоплених геймерів Низький час відгуку – 1 мс (MPRT) і технологія мінімізації розмиття зображення ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) Технологія FreeSync Premium забезпечує плавний ігровий процес і відсутність ефекту розриву кадру в будь-якій ситуації. Жодних компромісів: грайте впевнено на дисплеї з високою частотою оновлення, технологією компенсації низької частоти кадрів (LFC) і мінімальними затримками. Ергономічна підставка з налаштуванням кута нахилу, кута повороту й висоти екрана Підтримка технології Adaptive-Sync при використанні відеокарт NVIDIA GeForce і технології Freesync Premium при використанні відеокарт AMD
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 6 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 609х387х211 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 18 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 8 884 ₴











