
Смартфон Xiaomi Redmi A1 Plus 2/32GB Dual Sim Blue EU_
3 060 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Повноекранний дисплей 6,52" Для більшого ефекту занурення Великий і кришталево чіткий екран 6,52" HD+ моментально забезпечує приголомшливе візуальне сприйняття під час гри та перегляду фільмів. Більша ємність акумулятора - менше занепокоєння Завдяки великому акумулятору 5000 мАг та зарядці потужністю 10 Вт ресурс роботи пристрою збільшений, а великої батареї вистачить на весь день. Забудьте, що таке телефон розряджений! Сканер відбитків пальців на задній панелі Миттєве розблокування, безпечне та надійне Сканер відбитків пальців на задній панелі Redmi A1+ дозволяє швидко та безпечно розблокувати телефон.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 192 г кг |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.9х76.75х9.09 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.52 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 2 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 8+0.3 Мп |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Процессор | MediaTek Helio A22 (2.0 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 2.0 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 3 060 ₴








