М"ясорубка Moulinex ME 208 чудовий вибір навіть для найбільш вимогливих покупців. З потужністю в 1400 Вт вона володіє широким функціональним потенціалом. Вона полегшить вам рутинні кухонні операції - нарізку овочів, шинковку і перемелювання фаршу, прискорить в рази їх виконання. З її допомогою ви зможете приготувати 1,7кг фаршу всього за одну хвилину, при цьому зручний лоток і штовхач ще більш спростять цю процедуру. Для приготування фаршу є дві решітки різного діаметру, що дозволить вам вибирати розмір отримуваних шматочків фаршу залежно від рецептури обраної страви. Купивши м"ясорубку Moulinex ME 208, ви зможете день від дня балувати своїх домочадців і дивувати гостей смачненьким, не витрачаючи багато сил. М"ясорубка виконана в стилі мінімалізму, без зайвих пафосних рішень корпусу, має зручне розташування керуючих кнопок. Її компактні розміри дозволять їй розміститися навіть на найменшій кухні, адже вона не займе багато місця.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Moulinex |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Насадка для нарезки печенья | відсутня |
| Насадка для приготовления колбас | відсутня |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диски для фарша | 2 шт |
| Диски для фаршу | 2 шт |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Мельничка | Нет |
| Млинок | немає |
| Мощность (при заклинивании) | 1400 Вт |
| Насадка для нарезки кубиками | Нет |
| Насадка для нарізки кубиками | відсутня |
| Насадка-кеббе | відсутня |
| Мощность | 1400 |
| Потужність (при заклинуванні) | 1400 Вт |
| Производительность | 1,7 кг/мин |
| Реверс | відсутній |
| Соковитискач цитрусових | відсутній |
| Соковыжималка цитрусовых | Нет |
| Шинковка/терка | Нет |
| Шинківка/терка | відсутня |
| Шнековая соковыжималка (для томатов) | Нет |
| Шнековий соковитискач (для томатів) | відсутній |
Информация для заказа
- Цена: 2 705 ₴









