Кожен раз отримуйте ідеальний пишний хліб з хрусткою скоринкою або соковиту курку. Функція додавання пари з чашою для пари забезпечує ідеальні умови для приготування на пару улюблених страв. Вода заливається у чашу та випаровується за допомогою режиму 3D-Гаряче повітря. Пара циркулює всередині камери духової шафи, щоб допомогти вам отримати бездоганний пишний хліб зі хрусткою скоринкою або найсмачнішу соковиту курку. Чашу можна мити у посудомийній машині. Автоматичне приготування страв – легко. Автоматичні програми AutoPilot 10 забезпечують бездоганні кулінарні результати. Поставте страву в духову шафу та виберіть у меню на дисплеї відповідну автопрограму з 10 запропонованих. Просто вкажіть вагу страви та натисніть «Старт». Відтак AutoPilot визначить режим нагрівання, температуру і тривалість приготування обраної страви. Наприкінці готування програма вимкнеться. Для деяких страв з переліку AutoPilot передбачено використання посудин з кришкою, тож стінки камери лишатимуться чистими. Готувати ідеальні страви – простіше простого. Особливо плавне та тихе закривання дверцят духової шафи. Дверцята духової шафи тепер зручніші, ніж будь-коли: спеціальний механізм запобігає захлопуванню духовки. Коли ви обережно натискаєте на дверцята, вони зупиняються безпосередньо перед закриттям, а потім механізм закриває їх обережно і тихо, гарантуючи тим самим довгий термін служби як вашої духовки, так її дверцят. Режим готування піци - чудове рішення для готування найсмачнішої піци. Поєднання функції 3D-Гаряче повітря та і потужного нижнього нагрівання дозволяє приготувати заморожену піцу за 20 хвилин без попереднього розігрівання духовки та розморожування піци. Цей режим ідеально підходить для будь-яких заморожених напівфабрикатів: котлет, млинців, овочів. Все буде приготовано ретельно і в найкоротші терміни. Легко керувати. LCD-дисплей керування знаходиться на фронтальний панелі приладу. Дисплей простий у використанні, надає прямий доступ до додаткових функцій та налаштувань. Утоплювані ручки керування Висувні/утоплювані ручки дозволяюь полегшити очищення зовнішньої панелі духової шафи. Легко розміщуйте та виймайте деки з духовки. Наша система телескопічних напрямних безпечна та проста у використанні. На рівні, оснащенному телескопічними рейками, розмістити деко зі стравою набагато легше. Вам більше не потрібно тягнутися до гарячої духовки руками, аби швидкой перевірити стан приготування. Надійні міцні дверцята з подвійного загартованого скла. Використання сучасного загартованого скла в подвійному склінні дверцят духовки дозволяє, з одного боку, реалізувати класичний дизайн, а з іншого - забезпечити безпеку користувача. Температура в центрі дверцят під час приготування не перевищує 50 °С.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 594 х 595 х 548 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560-568 х 575-597 х 550 мм |
| Газ-контроль | немає |
| Гарантия | 24 месяца |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | електромеханічне + сенсорне |
| Конвекция | є |
| Количество программ | 10 |
| Кількість программ | 10 |
| Количество режимов работы | 10 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | Эмаль легкой очистки |
| Объем | 66 |
| Об'єм (діапазон) | 61-70 л |
| Мощность подключения | 3300 Вт |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 21 732 ₴






