
Кронштейн Satelit 22-42TILT200 (VESA200х200)
286 ₴
- Нет в наличии
- Код: 22-42TILT200
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кріплення SATELIT 22-42TILT200 являє собою металеву консоль, надійно кріпиться до стіни для фіксації телевізора. Конструкція кронштейна із кутом нахилу SATELIT 22-42TILT200 дозволяє глядачеві, змінювати положення ТВ з кутом нахилу в 12° по напряму вгору-вниз. Кронштейн SATELIT 22-42TILT200 стане прекрасним рішенням для телевізорів або моніторів з розміром екрану від 22" до 42" і стандартом кріплення VESA min 75x75, max 200x200. Максимальна вага панелі ТБ не повинен перевищувати 25 кг. Питання про розміщення телевізора, не менш актуальне, ніж сама покупка пристрою. З урахуванням компактності забезпеченої плоским екраном, пристрій, все ж, займає чималу площу приміщення, якщо встановлена за допомогою стандартної підставки і таку ж чималу роль, відіграє в інтер’єрі. Кронштейн вирішує не тільки проблему економії простору, але і дозволяє розмістити екран в зручній точці квартири, на будь-якій відстані і висоті. Дане кріплення призначене для настінної установки телевізорів або моніторів з розмірами екранів від 22" до 42". Конструкція кронштейна із кутом нахилу SATELIT 22-42TILT200 - це особливо зручно і важливо, якщо панель розташована вище очей і для комфортного перегляду контенту необхідно адаптувати положення екрану.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | похилий |
| Відстань від стіни | 75 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Допустиме навантаження | 25 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір | чорний |
| Кут нахилу | +3/-12° |
| Кут повороту | + 25/- 25° |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 22" - 42" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 286 ₴




