
Кронштейн Satelit 32-55PIVOT400A (VESA400х400)
960 ₴
- Нет в наличии
- Код: 32-55PIVOT400A
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Зробивши вибір на користь кронштейна Satelit 32-55PIVOT400A, більше не доведеться піклуватися ні про що. Всі необхідні комплектуючі, аж до дюбелів і болтів, йдуть в стандартній комплектації. Також в обов’язковому порядку прикладається докладна інструкція, де легко знайти всю інформацію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | 71-431 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 35 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +10/-15° |
| Угол поворота | + 90/- 90° |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 32" - 55" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм, 400х200 мм, 300х300 мм, 400х400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 960 ₴




