
Кронштейн Satelit 19-42PIVOT200 (VESA200х200)
439 ₴
- Нет в наличии
- Код: 19-42PIVOT200
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кронштейн Satelit 19-42PIVOT200 – має багатофункціональний тип кріплення, який крім якісної фіксації екрану, дозволяє нахиляти його вгору-вниз на 10° і вправо-вліво на 90°, а також розміщувати екран на регульованому відстані від стіни від 56 до 205 мм. Дание кріплення призначене для настінної установки телевізорів або моніторів з розмірами екранів від 19" до 42" і відповідно до стандарту VESA min 100x100, max 200x200. Максимальна вага телевізора, який допустимо для моделі кронштейна Satelit 19-42PIVOT200 становить 30кг. Крім стандартного розміщення телевізора за допомогою підставки, є ще багато рішень для інтер"єру та зручності глядача, які втілюються за допомогою кронштейна. Панель телевізора можна розмістити на стіні, в кутку і на будь-якій висоті. Кронштейн Satelit 19-42PIVOT200 з категорії універсальних консолей з похило-поворотним механізмом. Крім надійного закріплення телевізора, дозволяє змінювати положення екрану щодо вертикальної і горизонтальної осі, завдяки чому стане прекрасним рішенням для установки на стінах з нестандартною геометрією. Забезпечує комфортний перегляд відео з будь-якої точки кімнати, за допомогою кута нахилу 10° і діапазону повороту по горизонталі 90°. Модель кронштейна Satelit 19-42PIVOT200 дозволяє розміщувати екран на регульованому відстані від стіни від 56 до 205 мм. Це забезпечує безперешкодний доступ до необхідних слотів для підключення гаджетів або USB-накопичувачів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | 56 - 205 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 30 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +3/-10° |
| Угол поворота | + 90/- 90° |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 19" - 42" |
| Стандарти VESA | 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 439 ₴




