УТАПЛЮВАНІ ПЕРЕМИКАЧІ. Легко утоплюються в панелі керування. Відсутність виступаючих частин полегшує догляд та має привабливий зовнішній вигляд КІЛЬКІСТЬ ФУНКЦІЙ ДУХОВКИ: 8. Освітлення / Розморожування / Верхній + Нижній нагрів / Верхній + Нижній нагрів + Конвекція / Нижній нагрів + Конвекція / Гриль / Подвійний Гриль / Подвійний Гриль + Конвекція ТАЙМЕР. Завдяки застосуванню Таймера, легко спостерігати за процесом приготування їжі та керувати ним. ТЕЛЕСКОПІЧНІ НАПРЯМНІ. Телескопічні напрямні дозволяють легко витягти листи, навіть сильно завантажені, і підвищити експлуатаційну безпеку: листи міцно прикріплені до напрямних і висування їх значно знижує можливість опіків. ФУНКЦІЯ "ЗАХИСТ ВІД ДІТЕЙ". Щоб діти випадково не включили плиту або змінили поточні налаштування, у побутовій техніці VESTFROST передбачено блокування «Замок від дітей»
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vestfrost |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 595 х 575 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 600 х 555 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Довідник дверцят | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Цвет | Белый |
| Конвекция | є |
| Кількість программ | 8 |
| Количество режимов работы | 8 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | эмаль легкой очистки |
| Напряжение | 220 В |
| Объем | 75 |
| Об'єм (діапазон) | 71 і більше |
| Перемикачі | поворотні + сенсорні |
| Потужність грилю | немає даних |
| Мощность подключения | 2600 Вт |
| Программы | верхнє + нижнє нагрівання, верхнє + нижнє нагрівання + конвекція, гриль, подвійний гриль, подвійний гриль + вентилятор, нижній нагрів + конвекція, розморожування |
| Подсветка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Потребление электроэнергии | 0.94 кВт/ч |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | телескопічні |
| Функція "НВЧ" | немає даних |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Функція НВЧ | немає даних |
| Функція пароварки | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 7 950 ₴



