
Кронштейн Satelit 19-49FIX200 (VESA200х200)
260 ₴
- Нет в наличии
- Код: 19-49FIX200
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кронштейн 19-49FIX200 відноситься до фіксованої моделі кріплень, яка не передбачає зміни положення екрану. Дане кріплення призначене для настінної установки телевізорів або моніторів з розміром екрану від 19" до 49". Кріплення Satelit 19-49FIX200 є універсальним, так як має регульований діапазон стандарту VESA min 75х75, max 200х200 і розраховане на максимальну вагу телевізора 30 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фіксований |
| Расстояние от стены | 25 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 30 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | - |
| Угол поворота | - |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 19" - 49" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 260 ₴





