
Кронштейн Satelit 39-80PIVOT600A (VESA600х400)
1 257 ₴
- Нет в наличии
- Код: 39-80PIVOT600A
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кронштейн Satelit 39-80PIVOT600A - багатофункціональний тип кріплення, який крім якісної фіксації екрану, дозволяє нахиляти його вгору-вниз на 15° і вправо-вліво на 60°, а також розміщувати екран на регульованій відстані від стіни від 62 до 468 мм. Дане кріплення є універсальним і призначене для настінної установки телевізорів або моніторів з розмірами екранів від 39" до 80" і відповідно до стандарту VESA min 75x75, max 600x400. Максимальна вага телевізора, яка допустима для моделі кронштейна Satelit 39-80PIVOT600A становить 40кг. Купуючи телевізор, багато хто не припускають іншого варіанту розміщення панелі, крім стандартного на ніжках. Але зіткнувшись з визначенням місця під телевізор, часто виникає бажання заощадити простір або убезпечити пристрій від пошкоджень дітьми або домашніми тваринами. Вирішення цих та ще безлічі інших проблем, а також для інтер"єру та зручності глядача, реалізуються за допомогою кронштейна. Панель телевізора можна розмістити на стіні, в кутку і на будь-якій висоті. Кронштейн Satelit 39-80PIVOT600A із категорії універсальних консолей з поворотним механізмом та кутом нахилу. Крім надійного закріплення телевізора, дозволяє змінювати положення екрану щодо вертикальної і горизонтальної осі, завдяки чому стане прекрасним рішенням для установки на стінах з нестандартною геометрією. Забезпечує комфортний перегляд відео з будь-якої точки кімнати, за допомогою кута нахилу 15° і діапазону повороту по горизонталі 60°. Можливість розміщувати екран на регульованому відстані від стіни від 62 до 468 мм, дозволяє мати безперешкодний доступ до необхідних слотів для підключення гаджетів або USB-накопичувачів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | 62 - 468 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 40 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +5/-15° |
| Угол поворота | + 60/- 60° |
| Максимальный стандарт VESA | 600х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 39" - 80" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм,100х100 мм,100х150 мм, 150х100 мм, 150х150 мм, 200х100 мм, 100х200 мм, 200х200 мм, 300х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм, 600х400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 257 ₴




