
Кронштейн Satelit 32-65FIX400 (VESA400х400)
378 ₴
- Нет в наличии
- Код: 32-65FIX400
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кронштейн 32-65FIX400 відноситься до фіксованої моделі кріплень, яка не передбачає зміни положення екрану. Дане кріплення призначене для настінної установки телевізорів або моніторів з розміром екрану від 32" до 65". Кріплення Satelit 32-65FIX400 є універсальним, так як має регульований діапазон стандарту VESA min 200х200, max 400х400 і розрахована на максимальну вагу телевізора 40кг. Купуючи телевізор, багато людей, вибирають його розміри, діагональ і дизайн так, щоб панель гармонійно вписалася в інтер’єр. Якщо дизайнерське рішення квартири не передбачає розміщення громіздкої тумби або комода під телевізор, то кронштейн - якраз те, що потрібно. Кронштейн Satelit 32-65FIX400 це фіксовані рейки, які надійно кріпляться болтами до стіни. Установка за допомогою кріплення не тільки розвантажить простір від зайвих меблів, а й убезпечить панель телевізора від пошкоджень, можливих, при менш надійному розміщенні. Фіксована модель, забезпечує закріплення телевізійної панелі на мінімальній відстані від стіни, ще й гарантує максимальну економію простору. Ще ж щільне монтування, передбачає заздалегідь обдумані варіанти підключення до ТВ додаткових девайсів з допомогою необхідних слотів: HDMI, флеш-накопичувачі, антена і т.д З кріпленням Satelit 32-65FIX400 необхідно чітко визначити розташування екрану телевізора, оскільки зміна кута огляду в цій моделі не передбачається. Виробник врахував всі деталі для легкого і зручного монтування. У комплектації Satelit 32-65FIX400 є все необхідне для надійного закріплення ТВ: докладна інструкція і повний набір деталей для монтажу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фіксований |
| Расстояние от стены | 25 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 40 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | - |
| Угол поворота | - |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 32" - 65" |
| Стандарти VESA | 200х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 378 ₴




