
Кронштейн Satelit 32-55TILT400 (VESA400х400)
438 ₴
- Нет в наличии
- Код: 32-55TILT400
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кронштейн із кутом нахилу SATELIT 32-55TILT400 завдяки своїй конструкції, забезпечує максимальний комфорт при перегляді контенту дозволяючи змінювати кут нахилу екрану до 8°. Кріплення VESA min 200x200, max 400x400 забезпечує надійну фіксацію телевізора. Дане кріплення призначене для настінної установки телевізорів або моніторів з розмірами екранів від 32" до 55" і вагою до 35кг. Купуючи телевізор, багато хто вибирає діагональ своєї мрії і максимально комфортний гаджет для користування. Часто, розміри приміщення або дизайн інтер’єру не дозволяє розмістити телевізор на стандартній підставці і вже тим більше, розташувати тумбу під екран. У таких випадках, найкращим рішенням стане кронштейн. Він вирішує не тільки проблему економії простору, але і дозволяє розмістити екран в зручній точці квартири, на будь-якій відстані і висоті. Кріплення SATELIT 32-55TILT400 являє собою опорну контсрукцію, яка надійно кріпиться до стіни для фіксації телевізора. Конструкція кронштейна із кутом нахилу SATELIT 32-55TILT400 дозволяє глядачеві, змінювати положення ТВ з кутом нахилу в 8° у напрямку вгору-вниз. Це особливо зручно і важливо, якщо панель розташована вище очей і для комфортного перегляду контенту необхідно адаптувати положення екрану. Кронштейн SATELIT 32-55TILT400 одразу укомплектований усіма необхідними деталями: дюбелями, анкерами та кріпильними гвинтами і інструкцією для простої і надійної установки. Виробник подбав про максимальну зручність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклон |
| Расстояние от стены | 20.5 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 35 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | 0/-8° |
| Угол поворота | - |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 32" - 55" |
| Стандарти VESA | 200х200 мм, 200х300 мм, 300х300 мм, 300х400 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 438 ₴




