
Кронштейн Satelit 13-32PIVOT100 (VESA100х100)
330 ₴
- Нет в наличии
- Код: 13-32PIVOT100
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кронштейн Satelit 13-32PIVOT100 з категорії універсальних консолей з поворотним механізмом із кутом нахилу. Зміна нахилу по вертикалі доступно до 10°, поворот по горизонтальній осі до 90°. Дане кріплення призначене для настінної установки телевізорів або моніторів з розмірами екранів від 13" до 32" і стандартом кріплення VESA min 75x75, max 100x100. Запас міцності даної моделі поширюється на екрани вагою до 20кг. Крім стандартного розміщення телевізора за допомогою підставки, є ще багато рішень для інтер"єру та зручності глядача, які втілюються за допомогою кронштейна. Панель телевізора можна розмістити на стіні, в кутку і на будь-якій висоті. Крім надійного закріплення телевізора, кріплення Satelit 13-32PIVOT100 дозволяє змінювати положення екрану щодо вертикальної і горизонтальної осі, завдяки чому стане прекрасним рішенням для установки на стінах з нестандартною геометрією. Забезпечує комфортний перегляд відео з будь-якої точки кімнати, за допомогою кута нахилу 10° і діапазону повороту по горизонталі до 90°.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | 44 - 192 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 20 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +3/-10° |
| Угол поворота | + 90/- 90° |
| Максимальный стандарт VESA | 100х100 мм |
| Рекомендована діагональ | 13" - 32" |
| Рекомендуемая диагональ | 13" - 32" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
| Стандарты VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 330 ₴




