
Акустична система Harman/Kardon Go+Play Mini Black (HKGOPLAYMINIBLKEU)
8 904 ₴
- Нет в наличии
- Код: HKGOPLAYMINIBLKEU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Чудовий звук і стиль, створені щоб змусити вас рухатися і рухатися разом з вами. Знаменитий дизайн Harman Kardon і повноцінна високопродуктивна безпровідна акустична система - це Harman Kardon Go Play. Чотири динаміка дозволяють наповнити кімнату ідеально якісним звуком. Вбудований перезаряджається літій-іонний акумулятор забезпечує до 8 годин автономної роботи і дозволяє заряджати пристрої через USB порт. Підключайте ще дві системи з підтримкою Harman Kardon Wireless Dual Sound по бездротовій мережі і виводите звук на новий рівень. Go Play також виконаний з матеріалів преміального класу - ручка з нержавіючої сталі і тканинна накладка на решітку додадуть стилю інтер"єру будинку або образу власника.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Harman/Kardon |
| Тип | Портативные |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | є |
| USB (для відтворення) | є |
| USB для відтворення | є |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Индикация | заряджання + розряджання |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Вес | 3.433 кг кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Відношення сигнал / шум | >80 дБ |
| Отношение сигнал/шум | >80 дБ |
| Габарити | 417.5 х 211.5 х 181.5 мм |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | 90 мм, 20 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Питание | акумулятор + USB |
| Захист | немає |
| Кардридер | немає |
| Класс защиты | немає |
| Кількість / Діаметр динаміків | 90 мм, 20 мм |
| Количество полос | - |
| Материал корпуса | Металл + пластик |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | - |
| Микрофон | Нет |
| Мощность | 100 |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | 4 x 25 Вт |
| Пульт ДК | немає |
| пульт ДУ | немає |
| Подсветка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | - |
| Размер | 417.5 х 211.5 х 181.5 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | >80 дБ |
| Тип акустики | Портативные |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час автономної робои | 8 годин |
| Время автономной работы | до 8 годин |
| Время работы | 8 год |
| Частотный диапазон | 50 - 20 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 8 904 ₴





