
Батарейка Philips літієва CR 123A блістер, 1 шт (CR123A/01B)
114 ₴
- Нет в наличии
- Код: CR123A/01B
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Технологія літієвих батарей вищої якості для вашої фотокамери. Коли вам просто необхідно найкраще, виберіть батареї Extremelife Photo. Дуже Добре підходять для фотокамери. Технологія Літій-фото гарантує, що ваша камера має більш тривалий час роботи незалежно від різних температурних умов. Надійне, довгострокове використання При виробництві використана технологія для гарантованого надійного і довгострокового використання. Батарея залишається придатною для використання протягом 5 років Будь-яка батарея розряджається, коли вона не використовується. Ми гарантуємо, що ця батарея містить, принаймні, 80% своєї початкової енергії до закінчення терміну придатності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип | Батарейка |
| Типоразмер | CR123A |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 дней |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрохімічна система | Li-ion (Lithium) |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Напряжение | 3 В |
| Типоформат | CR123A |
Информация для заказа
- Цена: 114 ₴



