
Світлодіодний LED світильник Tecro TL-Т5-7W-4.1K
200 ₴
- Нет в наличии
- Код: TL-T5-7W-4.1K
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Довжина 600мм Конектор для жорсткого з"єднання світильників в лінію Конектор для гнучкого з"єднання світильників в лінію Шнур живлення з вилкою в комплекті Спосіб установки: накладний настінно-стельовий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tecro |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Кольорова температура | 4100K |
| Кут розсіювання світла | 300° |
| Угол свечения | 300° |
| Напряжение | 185-240V |
| Потужність споживання | 7 W |
| Розмір (висота x діаметр) | довжина 600 мм |
| Розсіювач | матовый |
| Споживання | 7 W |
| Яскравість світіння | 600 lm |
Информация для заказа
- Цена: 200 ₴



