
Монiтор Philips 19.5" 203V5LSB26/10 Black
4 099 ₴
- Нет в наличии
- Код: 203V5LSB26/10
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Philips 203V5LSB26 - відмінна якість світлодіодного зображення і яскрава передача кольору. Насолоджуйтесь реалістичним LED-зображенням на дисплеї Philips c функцією SmartControl Lite. Просте налаштування характеристик дисплея за допомогою SmartControl Lite SmartControl Lite - програмне забезпечення нового покоління для управління монітором. Графічний інтерфейс дозволяє користувачеві виконувати тонке налаштування різних параметрів монітора, таких як "Колір", "Яскравість", "Калібрування екрану", "Multi-media", "Управління ідентифікатором" і т.д. За допомогою миші. SmartContrast: для насичених відтінків чорного SmartContrast - технологія Philips, яка аналізує відображуваний контент і автоматично налаштовує кольори і інтенсивність підсвічування для динамічного поліпшення контрасту. Тим самим забезпечується оптимальний рівень контрастності і найкраща якість цифрового зображення, а також велика насиченість темних відтінків, що особливо важливо під час ігор. При виборі економічного режиму рівень контрастності регулюється, а підсвічування налаштовується для оптимальної роботи зі стандартними офісними програмами та економії електроенергії. Екологічно безпечний дисплей без вмісту ртуті Монітор Philips 203V5LSB26 зі світлодіодним підсвічуванням не містить ртуті, одного з найбільш токсичних матеріалів, надає негативний вплив на людей і тварин. Цей факт забезпечує екологічність монітора від моменту його виробництва до утилізації. Світлодіодна LED-технологія для яскравих кольорів Білі світлодіоди - це пристрої, що досягають граничної яскравості за менший час. Світлодіоди не містять ртуті, що забезпечує екологічний виробничий процес і утилізацію. Світлодіоди дозволяють краще регулювати яскравість підсвічування РК-дисплея, забезпечуючи чудовий коефіцієнт контрастності. Крім того, їх відрізняє прекрасне перенесення кольорів, завдяки однаковій яскравості по всьому екрану.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Вес | 2.33 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | відсутній |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вага | 2.33 кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Нет |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Габарити (ШхВхГ) | 465х345х170 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диагональ экрана | 19.5" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 19.5" |
| Игровые технологии | Простые игровые |
| Изогнутый экран | Плоский |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 600:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 90°/50° |
| Поверхность экрана | Нет данных |
| Поверхня екрану | Немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Разрешение экрана | 1600x900 |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Роздільна здатність екрану | 1600x900 |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 14.52 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матрицы | TN |
| Тип матриці | TN |
| Цвет | Black |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 200 кд/м2 |
| Яскравість | 200 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 4 099 ₴




