
Смартфон Apple iPhone 14 Pro 128GB A2890 Gold (MQ083RX/A)
46 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: MQ083RX/A
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Преміальна надійність Преміальний дизайн Керамічна панель, що покриває екран, міцніша за будь-яке скло смартфонів, вона в рази зменшує ризик пошкодження екрана при випадковому падінні. Елегантна рамка з хірургічної нержавіючої сталі служить преміальним елементом у дизайні та надає корпусу додаткової міцності. А високий стандарт водонепроникності IP68 захищає смартфон від вологи та пилу. Dynamic Island: глобальна зміна дизайну Dynamic Island втілює в собі кардинальні зміни на апаратному та програмному рівнях. Тепер комунікувати з вашим iPhone стало ще простіше та комфортніше, адже цей невеликий інтерактивний острівець працює з усіма додатками та відображає будь-яку цікаву для вас інформацію. Він плавно збільшується у розмірах, щоб привернути вашу увагу, та повідомляє важливу новину. Завжди на зв’язку Ваш екран блокування завжди увімкнено, і вам навіть не потрібно розблокувати iPhone 14 Pro, щоб бути в курсі подій. Коли смартфон лежить екраном вниз або знаходиться в кишені, екран вимикається для заощадження енергії. Super Retina XDR поза конкуренцією Дисплей Super Retina XDR відтворює зображення з надточною кольоропередачею і рівномірною яскравістю по всій площі. За максимальної яскравості 2000 нит ви зможете користуватися смартфоном навіть у сонячну погоду. Технологія ProMotion регулює частоту оновлення від 10 до 120 разів на секунду, збільшуючи продуктивність, коли вона справді потрібна. Crash Detection для вашої безпеки Унікальна технологія Crash Detection допоможе вам у найскладніших життєвих ситуаціях. Тепер ваш iPhone 14 Pro розпізнає раптову зміну швидкості та траєкторії руху, реагує на зміну тиску в салоні авто у разі спрацювання подушок безпеки, а також вирізняє звук удару. Зіставивши отримані дані, смартфон може виявити автомобільну аварію, автоматично зв’язатися з вашими близькими та службами екстреної допомоги. Більше Pro можливостей для фотографії Оновлена основна камера на 48 Мп з удосконаленим 4-піксельним сенсором перетворює будь-який кадр на чудову фотографію. Камера адаптується до умов зйомки та максимально ефективно використовує всі 48 мегапікселів, збираючи у 4 рази більше світла та забезпечуючи безпрецедентну деталізацію. Більше деталей за будь-якого освітлення Революційний алгоритм обробки зображень Photonic Engine забезпечує яскравіші та насиченіші кольори при меншому освітленні. Новий спалах Adaptive True Tone гарантує найкраще освітлення сцени. Ви отримуєте до 3-х разів кращі фото, зроблені ввечері чи навіть уночі. Відчуйте себе режисером Знімайте реалістичні відео 4К за стандартами кіноіндустрії зі швидкістю 24 кадри на секунду, які вражають неймовірною деталізацією та точною передачею відтінків та кольорів. Редагуйте відео у форматі 4К зі швидкістю 24 або навіть 30 кадрів за секунду та отримуйте ролики професійної якості, зняті на мобільному пристрої. Такі яскраві та живі селфі Тепер камера TrueDepth з автофокусом і збільшеною апертурою робить чудові групові знімки та великі плани. І навіть при слабкому освітленні якість знімків буде до 2 разів кращою. Технології домінування Унікальний процесор A16 Bionic з 5-ядерним графічним процесором та майже 16 мільярдами транзисторів збільшує пропускну здатність пам’яті до 50% для складної графіки та сучасних ігор. Покращені продуктивність та енергоефективність дозволяюь довше працювати на надшвидкостях та легко справлятися навіть зі складними завданнями. Лідер автономної роботи Незважаючи на появу великої кількості нових можливостей, iPhone 14 Pro демонструє вражаючу автономність і до 23 годин працює без підзарядки. А маючи зарядний пристрій MagSafe, вам забезпечено швидке бездротове підзаряджання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apple |
| Цвет | Золотистый |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 6 |
| Процессор | Apple A16 Bionic |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 3200 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Lightning |
| Аудіороз'єм | Lightning |
| Бездротова зарядка | є |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 206 г кг |
| Предустановленная ОС | iOS |
| Габарити (ВхШхГ) | 147.5х71.5х7.9 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.1" |
| Захист від пилу і вологи | IP68 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 1+eSIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Материал корпуса | сталь, скло |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 48+12+12 Мп |
| Потужність заряджання | 15 Вт |
| Підтримка SD-карти | без підтримки SD-карти |
| Разрешение | 2556х1179 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Тип матрицы | Super Retina XDR |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Частота процессора | 2x3.46 ГГц + 4x2.02 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 46 999 ₴






