Газова плита на 3 комфорки Floria ZLN 8472. Плита газова настільна Floria ZLN 8472 - ідеальний варіант для приготування їжі на виїзді або на дачній ділянці. Особливо оцінять її любителі домашньої їжі. Настільна плита має 3 конфорки і поворотні ручки для управління. Легка і компактна, ви без зусиль зможете її брати з собою в будь-яку подорож, завдяки наявності кришки, яка захистить конфорки і ваші речі. Настільна газова плита призначена для приготування їжі в побутових умовах від зрідженого (балонного) газу. Кухонна плитка економічна і надійна в роботі, зручна і проста в обслуговуванні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Floria |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор увімкнення | немає |
| Автоотключение | немає |
| Блокування від дітей | немає |
| Вес | 3.5 кг кг |
| Варочная поверхность | газовая |
| Гарантия | 3 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр конфорки 1 | немає даних |
| Діаметр конфорки 2 | немає даних |
| Діаметр конфорки 3 | немає даних |
| Діаметр конфорки 4 | - |
| Електрозапалювання | автоматичний |
| Электроподжиг | автоматичний |
| Общее количество конфорок | 3 |
| Загальна потужність плити | 5700 Вт |
| Защита от перегрева | немає |
| Захист від стрибків напруги | немає |
| Матеріал робочої поверхні | нержавіюча сталь |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие крышки | без кришки |
| Наявність решітки | немає |
| Об'єднання зон нагріву | немає |
| Мощность | немає |
| Мощность, Вт | немає |
| Потужність конфорки 1 | 1900 Вт |
| Потужність конфорки 2 | 1900 Вт |
| Потужність конфорки 3 | 1900 Вт |
| Потужність конфорки 4 | - |
| Розміри (ВхШхГ) | 8.5x71x36.5 см |
| Розпізнавання посуду | немає |
| Таймер | без таймера |
| Тип зон нагріву | газові |
| Тип зони нагріву | газова |
| Тип плиты | Газовая |
| Тип управления | поворотний перемикач |
| Функція PowerBoost | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 430 ₴




