
Стабілізатор напруги Conter SVR-500VA/375W (CR-SVR-500/29383)
1 418 ₴
- Нет в наличии
- Код: CR-SVR-500/29383
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Однофазний, монтаж підлоговий, LED дисплей, DC150-270V, AC230±8%, 2*Shuko
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Conter |
| Количество фаз | 1 |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Вес | 2.25 кг кг |
| Вес (кг) | 2.25 |
| Вихідна Частота, Гц | немає даних |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Вихідна напруга, В | 230 |
| Вихідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Вихідні роз'єми | розетка |
| Вихідні розетки, шт | 2 х Schuko |
| Вольтметр | цифровий |
| Вхідна Частота, Гц | 50 |
| Входная вилка | 1 х Schuko |
| Вхідна напруга,В | 150-270 |
| Вхідна частота | 50 Гц |
| Відносна вологість (без конденсату) | 0-90 % |
| Відносна вологість (без конденсату), % | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | є |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для котлів | Нет |
| Для побутової техніки | Да |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон вхідної напруги | 150-270 В |
| Предохранитель | немає даних |
| Захист | Захист від перенапруги, захист від короткого замикання |
| Захист від високовольтних імпульсів | немає |
| Захист від зниженої напруги | є |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | немає |
| Защита от перегрева | є |
| Защита от помех | немає |
| Захист від підвищеної напруги | є |
| Клас пило- та вологозахисту | IP20 |
| Цвет | чорний / білий |
| Кількість вихідних роз'ємів | 2 |
| Кількість ступенів стабілізації | 3 |
| Монтаж | Напольный |
| Потужність активна, Вт | 375 |
| Потужність номінальна, Вт | 375 |
| Потужність повна, ВА | 500 |
| Похибка стабілізації | 8 % |
| Розміри виробу, мм | 300 х 200 х 300 мм |
| Ручка для переноса | є |
| Струм спрацьовування захисту, А | немає даних |
| Температура довкілля | 0-40 °С |
| Температура довкілля, °С | 0-40 |
| Тип підключення стабілізатора | вилка |
| Час перемикання, мсек | < 1 |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Металл |
Информация для заказа
- Цена: 1 418 ₴



