
Монiтор AOC 27" C27G2ZE/BK VA Black/Red Curved
9 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: C27G2ZE/BK
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вигнутий монітор C27G2ZE від AOC має VA-панель з діагоналлю 27 дюймів і радіусом зігнутості 1500R. Частота зміни кадрів 240 Гц і яскравість в 300 нітів, час відгуку 0,5 мс і низька затримка введення забезпечують роботі дисплея плавність, відсутність затримок і чудову якість зображення. Час відгуку рівне 0.5 мс означає швидкість без розмиття зображення для повноцінного задоволення грою. Швидкісний руху і драматичні переходи будуть плавними без дратівливих затримок зображення. Виберіть правильний шлях до успіху, не дозволяйте повільному монітора зупинити вас. Вигнутий дизайн обволікає вас, поміщаючи в центр дійства і забезпечуючи занурення в ігровий процес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AOC |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Размеры | |
| Вес | 5.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 5.5 кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.37х398.6-528.6х227.4 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 27" |
| Колір | чорний з червоним |
| Контрастність | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 31 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | VA |
| Час реакції | 0.5 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 9 999 ₴







