
Сонячний зарядний пристрій Choetech 80W (158x41см) USB 5V/2.4A + 5V/2.4A QC3.0 + USB-C PD3.0 (30W) (SC007)
9 637 ₴
- Нет в наличии
- Код: SC007
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Сонячна панель для УМБ Choetech 80W (SC007) – це відмінне рішення в галузі зеленої енергетики, яке перетворює до 30% сонячної енергії на постійний струм. Вбудована інтелектуальна мікросхема автоматично підбирає оптимальну для ваших пристроїв силу струму та захищає їх від перезаряджання та перевантаження. Цей портативний зарядний пристрій оснащений роз’ємом постійного струму максимальною потужністю 80 Вт, двома портами USB Type-А та портом USB Type-С і дозволяє одночасно заряджати два пристрої. У комплект поставки входять 10 різних адаптерів для роз’єму джерела постійного струму, що робить сонячну панель сумісною з більшістю генераторів. Сонячна панель для УМБ Choetech 80W ідеально підходить для активного відпочинку, наприклад, для кемпінгу, походів, пікніків. Розміщуйте її на своєму авто або просто розкладайте на відкритій поверхні. Зарядний пристрій оснащений чотирма підставками – встановлюйте панелі під кутом та досягайте максимальної енергоефективності. Компактний розмір сонячної панелі робить його зручним для зберігання у невеликих приміщеннях або перевезення у транспорті. Гумова ручка допоможе легко перенести її надвір у разі несподіваного відключення електроенергії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHOETECH |
| Цвет | Серый |
| Количество USB-портов | 3 |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Adaptive Fast Charging (AFC) | немає |
| Fast Charge | немає |
| Fast Charge Huawei (FCP) | немає |
| Power Delivery | є |
| PowerIQ | немає |
| Programmable Power Supply (PPS) | немає |
| Qi | немає |
| Quick Charge | є |
| SuperCharge (SCP) | немає |
| Vooc | немає |
| Версія PD | 2.0 |
| Версія PowerIQ | - |
| Версія QC | 3.0 |
| Вихід USB | 5В / 2.4A |
| Вихід USB1 | 5В / 2.4A |
| Вихід USB2 | 5B / 2.5A, 9В / 2A, 12В / 1.5A |
| Вихід USB3 | 5B / 3A, 9В / 3A, 12В / 2.5A, 20В / 1.5A |
| Вихід USB4 | немає |
| Вихід USB5 | немає |
| Вихід USB6 | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Довжина кабеля | немає даних |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Защита от короткого замыкания | немає |
| Защита от перегрева | немає |
| Захист від перезаряду | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Кабель | знімний |
| Кабель у комплекті | з кабелем |
| Максимальная мощность | 80 Вт |
| Максимальная сила тока | 2.1 - 4.7 А |
| Матеріал корпуса | нейлон |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наявність дисплея / індикації | немає |
| Подсветка | Без подсветки |
| Підсвічування / Індикація | немає |
| Роз'єм кабеля | DC |
| Роз'єми USB-C | 1 |
| Роз'єми USB-А | 2 |
| Розміри | 1580 х 410 х 50 мм |
| Стандарти швидкого заряджання | PD, QC 3.0 |
| Стандарти швидкої зарядки | Quick Charge 3.0 |
| Тип кріплення автомобільного ЗУ | - |
Информация для заказа
- Цена: 9 637 ₴









