
Сонячний зарядний пристрій Choetech 100W Foldable Solar Charger (SC009)
9 637 ₴
- Нет в наличии
- Код: SC009
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Сонячна фотоелектрична електрична електрика 100 Вт 2x USB/1x USB Type C, швидка зарядка, чорний (SC009) Choetech SC009 – це сучасний сонячний зарядний пристрій, який можна використовувати під час тривалих походів чи подорожей. Ви можете легко заряджати пристрої завдяки 2 портам USB, порту USB типу C і виходу постійного струму. Вам більше не доведеться турбуватися про неможливість зарядити свої пристрої! З Choetech SC009 ви будете використовувати сонячну енергію, що швидко перетворюється на електрику завдяки інноваційній сонячній панелі в монокристалічній технології. Зарядний пристрій SC009 потужністю до 100 Вт, оснащений підставками, що відкидаються, забезпечує найкращий кут нахилу до сонця і при цьому дивує своєю ефективністю. Він також дуже легкий завдяки спеціальному дизайну, а використання спеціальних матеріалів робить зарядний пристрій дуже міцним та стійким до будь-яких несприятливих умов. Насолоджуйтесь зручністю та свободою підзарядки своїх пристроїв під час походів та пригод на відкритому повітрі! Для туристів Ця сонячна панель потужністю 100 Вт із зарядним пристроєм USB може заряджати ваші пристрої за допомогою порту постійного струму, USB або типу C. Портативна сонячна панель є відмінним вибором для кемпінгу, караванінгу, а також гарною підтримкою для тих, хто любить довгі походи – гори та більше. Безкоштовна енергія Масив із високоефективними сонячними панелями, які перетворюють до 23,5% енергії. Цей портативний, зручний пристрій, практично без вашого нагляду, автоматично перетворює сонячне світло на чисту та безкоштовну енергію. Оптимальна продуктивність Великі розміри панелей, сприятливий коефіцієнт перетворення потужності та складні підставки означають, що завдяки сонячному зарядному пристрої Choetech у вас ніколи не залишиться без енергії для живлення вашого обладнання! Специфікація: Потужність: до 100 Вт (макс.) Порт: 2 х USB-A; 1 порт USB типу C; 1 x DC Вихідний струм USB 1: 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1,5 А (макс.) Вихідний струм USB 2: 5 В/2,4 А (макс.) Вихідний струм типу C: 5 В/3 А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/2,25 А Вихідний струм постійного струму: 12-18 В/5,55 А (макс.)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHOETECH |
| Цвет | Серый |
| Количество USB-портов | 3 |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Adaptive Fast Charging (AFC) | немає |
| Fast Charge | немає |
| Fast Charge Huawei (FCP) | немає |
| Power Delivery | є |
| PowerIQ | немає |
| Programmable Power Supply (PPS) | немає |
| Qi | немає |
| Quick Charge | є |
| SuperCharge (SCP) | немає |
| Vooc | немає |
| Версія PD | 2.0 |
| Версія PowerIQ | - |
| Версія QC | 3.0 |
| Вихід USB | 5В / 2.4A |
| Вихід USB1 | 5В / 2.4A |
| Вихід USB2 | 5B / 2.5A, 9В / 2A, 12В / 1.5A |
| Вихід USB3 | 4.5V / 5A, 5V / 4.5A, 9V / 3A, 12V / 3A, 15V / 3A, 20V / 2.25A |
| Вихід USB4 | немає |
| Вихід USB5 | немає |
| Вихід USB6 | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Довжина кабеля | немає даних |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Защита от короткого замыкания | немає |
| Защита от перегрева | немає |
| Захист від перезаряду | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Кабель | знімний |
| Кабель у комплекті | з кабелем |
| Максимальная мощность | 100 Вт |
| Максимальная сила тока | 4.8 А та більше |
| Матеріал корпуса | нейлон |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наявність дисплея / індикації | немає |
| Подсветка | Без подсветки |
| Підсвічування / Індикація | немає |
| Роз'єм кабеля | DC |
| Роз'єми USB-C | 1 |
| Роз'єми USB-А | 2 |
| Розміри | 1700 х 505 х 50 мм |
| Стандарти швидкого заряджання | PD, QC 3.0 |
| Стандарти швидкої зарядки | Quick Charge 3.0 |
| Тип кріплення автомобільного ЗУ | - |
Информация для заказа
- Цена: 9 637 ₴










