Фіксований кронштейн для величезних діагоналей телевізорів. Універсальна низькопрофільна конструкція кріплення. Розмір кріплення: від 200x200 мм до 400x400 мм, включаючи всі проміжні розміри. Переваги фіксованого кріплення: його простота, надійність та невелика відстань від стіни. Сумісність із VESA та більшістю телевізорів, що не відповідають стандарту VESA.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фіксований |
| Расстояние от стены | 24 мм |
| Гарантия | 14 дней |
| Допустимая нагрузка | 45 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | - |
| Угол поворота | немає |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 30" - 55" |
| Стандарти VESA | 200х200 мм, 200х300 мм, 300х300 мм, 300х400 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 455 ₴





