
Світлодіодна лампа ACCLAB AL-LED01 1W, 5000K White (1283126552809)
73 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1283126552809
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Світлодіодна лампа ACCLAB AL-LED01 (1W, 5000K) – мініатюрний USB-світильник, що випромінює м’яке рівномірне світло, яке підходить для нічного сну та портативного освітлення. Буде корисна у висвітленні намету чи невеликого простору від повербанку. Особливості світлодіодної лампи ACCLAB AL-LED01 (1W, 5000K): Можна підключити до ноутбука, зарядного пристрою, повербанку; Має мініатюрний розмір, зручний для подорожей; Має мале енергоспоживання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acclab |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | USB |
| Віддалене управління | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | немає даних |
| Гарантия | 1 месяц |
| Голосовое управление | немає |
| Динамік | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Питание | USB |
| Кольорова температура | 5000 K |
| Крепеж | немає |
| Напряжение | немає даних |
| Мощность | 1 Вт |
| Регулювання яскравості | немає |
| Размер | 25 х 36 мм |
| Таймер | немає |
| Тип | лампочка |
| Тип лампы | світлодіодна (вбудована) |
| Яскравість (світловий потік) | немає даних |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
| Материал | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 73 ₴






