
Мультиварка-скороварка Tefal Cook4me+ Connect CY855830
9 276 ₴
- Нет в наличии
- Код: CY855830
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
За допомогою розумної мультиварки Cook4me + насолоджуйтеся своїм особистим кухонним помічником. У ній є 4 меню, завдяки яким ви покроково зможете повторити безліч швидких, простих, ідеально приготованих страв: Інгредієнти. Щоб приготувати певний інгредієнт, просто виберіть його на цифровому екрані, натисніть і Cook4me + приготує його для вас. Рецепти: Завдяки 150 заздалегідь запрограмованим рецептам основних страв і десертів у Cook4me+ ви легко нагодуєте смачними стравами до 6 осіб. Довідник: Приготуйте свій рецепт із різними налаштуваннями приготування. Не потрібно контролювати, він безпечно зберігає їжу теплою після приготування, поки не настає час їсти! Вибране: Ваші улюблені страви на кінчиках пальців. Перша мультиварка з під'єднанням додатка для великої різноманітності рецептів. Підключайтеся та знайдіть сотні рецептів. Оновіть свій Cook4me новими рецептами. Слідкуйте за процесом приготування на екрані свого смартфона або планшета. Персоналізуйте своє Cook4me за допомогою улюблених рецептів. Дотримуйтесь інструкції. 150 заздалегідь запрограмованих рецептів для швидкого та легкого приготування їжі на день. Вибирайте що приготувати, виходячи з інгредієнтів, ваги або кількості гостей, і дивіться покроковий рецепт на екрані. Мультиварка. 6 режимів приготування: Cook4me + Connect замінює пароварку, скороварку, а також класичне приготування з 3-ма рівнями температури: низький (приготування на повільному вогні), середній і високий (запікання). Також вона зберігає страву теплою після приготування. Швидке приготування без необхідності контролю. Готуйте страви набагато швидше, завдяки режиму приготування під тиском. А щоб отримати бажану страву - дотримуйтесь інструкцій. Вам не потрібно контролювати процес, приготування відбувається автоматично. Ви можете запрограмувати відкладений старт, щоб переконатися, що ваші страви будуть готові вчасно. Легко і практично. Одним рухом відкривайте та фіксуйте кришку. Знімна чаша з антипригарним покриттям, тому її легко очистити. Чашу та кошик для приготування на пару можна мити в посудомийній машині. Містка. 6 літрів. Від 2 до 6 порцій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Цвет корпуса | Черный |
| Объем | 6 л |
| Объем чаши | 6 л |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Количество программ приготовления | 50 програм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart керування | через Bluetooth |
| В комплекте | мультиварка-скороварка, чаша для приготування, металева кришка, колектор конденсату, кошик для режиму пароварки, куля аварійного клапана, клапан, інструкція |
| Выпечка | немає |
| Внутрішнє покриття каструлі | керамічне |
| Внутрішнє покриття чаші | керамічне |
| Гарантия | 24 месяца |
| Голосова навігація | немає |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная крышка | є |
| Об `єм (л) | 6 |
| Пароварка | є |
| Попереднє скасування автопідігріву | відсутнє |
| Программы | м'ясо, риба, овочі, фрукти, обсмажування - 160 °C, швидке приготування за високого тиску - 70 кПа / 0.7 bar / 115 °C, швидке приготування за низького тиску - 40 кПа / 0.4 bar / 109 °C, розігрівання - 70 °C, підтримання тепла - 63 °C |
| Підтримка температури | є |
| Розміри (В х Ш х Г) | 37.8 x 36.4 x 32 см |
| Розігрів | є |
| Ручне налаштування | є |
| Ручний режим | є |
| Споживана потужність (Вт) | 1600 |
| Таймер відтермінування приготування | є |
| Тип | скороварка |
| Тип керування | електронне+дистанційне |
| Фритюрница | немає |
| Функція скороварки | з функцією скороварки |
Информация для заказа
- Цена: 9 276 ₴











